10. GoClever Navio 500 PL

mapa europy play

 Nie każdy jest w stanie i chce wydawać na urządzenie do nawigacji fortunę. Nasze realia ekonomiczne są takie, że miliony ludzi muszą liczyć się z zawartością portfela – kierowców również to dotyczy. Koszty utrzymania auta są niemałe, dlatego decyzja o ewentualnym zakupie nawigacji powinna uwzględniać możliwie niską cenę GPS-a. Z myślą o tak kalkulujących klientach swoją ofertę konstruuje chociażby firma GoClever. Jest ona doskonale znana z niedrogich tabletów o całkiem sensownych parametrach, które cieszą się od miesięcy dużym wzięciem. Poznańskie przedsiębiorstwo ma w zanadrzu również interesujące nawigacje, a wśród nich Navio 500 PL. Co ją charakteryzuje?

Ten model jest, pomimo naprawdę niskiej ceny, bardzo solidnie wykonany – obudowa nie trzeszczy, nie ugina się i jest wytrzymała. Ekran jest całkiem spory i dysponuje pięciocalową przekątną. Zapewnia ona wyraźny obraz, a sam wyświetlacz jest jasny i nie powoduje, że musimy wytężać wzroku, aby cokolwiek odczytać. Rozdzielczość jest już słabsza i wynosi 480×272 piksele. Dla wielu użytkowników to jednakże parametr drugorzędny i w codziennej eksploatacji nie sprawia problemów. Odbiornik GPS marki MediaTek to standard w większości budżetowych nawigacji. Procesor o taktowaniu 468 MHz wystarczy, aby całość pracowała stabilnie.

Pamięć Navio to opcjonalnie 1 lub 2 gigabajty. Wśród dodatkowych akcesoriów warto odnotować czytnik kart pamięci, dzięki któremu można odtwarzać pliki multimedialne. Zainstalowana AutoMapa obejmuje zasięgiem Polskę i Europę.

https://traffic.naviexpert.pl/remonty/wloclawek/

Zostaw komentarz

© 2022 Ranking nawigacji. Wszystkie prawa zastrzeżone.