2. NavRoad LEEO

tmobile nawigacja do samsung wave

Znowu produkt ze stajni NavRoad, ale tym razem dość nietypowy. Aktualnie to jedna z największych dostępnych na polskim rynku nawigacji. Przekątna ekranu to aż 7 cali, co nasuwa jednoznaczne skojarzenia z tabletem. Nie są one przypadkowe z kilku powodów. Po pierwsze dlatego, że LEEO posiada całkiem bogaty zestaw multimedialnych funkcji, które mogą umilić podróż, a także postoje. Po drugie ten producent ma w swoim portfolio również pełnowartościowe tablety, więc momentami oba typy wyrobów mogą się wzajemnie przenikać. Dodajmy, że rozdzielczość wyświetlacza to solidne 800×480 pikseli, więc oglądanie filmów w jakości HD będzie czystą przyjemnością.

Wracając do walorów typowo nawigacyjnych, we wnętrzu kryje się moduł GPS SiRF Atlas V. Procesor 600 MHz plus 2 GB pamięci – wygląda to naprawdę dobrze. Bluetooth oferuje szerokie możliwości użytkownikowi. Poza integracją z telefonem pozwala także swobodnie łączyć się z internetem. Przeglądanie stron nie sprawi problemów, ponieważ Windows CE 6.0 jest do tego świetnie przystosowany. Kierowcom przyda się z pewnością funkcja AM LiveDrive! Transmiter FM i czytnik kart micro SD otwierają z kolei muzyczne zasoby.

Z uwagi na spore gabaryty LEEO może wyglądać osobliwie w mniejszych autach. Dlatego jest zdecydowanie lepszym wyborem dla posiadaczy sporych maszyn, w tym kierowców zawodowych poruszających się samochodami ciężarowymi.

Zostaw komentarz

© 2020 Ranking nawigacji. Wszystkie prawa zastrzeżone.