3. NavRoad VIVO plus

Nokia 500 iphone 3gs nawigacja

Wspomnieliśmy już, że do czołowych marek w segmencie nawigacji GPS należy Garmin. Tuż obok niego plasuje się NavRoad i sukcesywnie pracuje na to, aby zdetronizować dotychczasowego lidera. Służy temu sprzedaż świetnych jakościowo urządzeń w rozsądnych cenach. W modelu VIVO plus mamy niemal wszystko, czego można oczekiwać od nawigacji. Tu pojawia się jeszcze większy, bo aż 6-calowy ekran. Imponuje również jego rozdzielczość – 800×480 pikseli to znakomite warunki nie tylko do przeglądania map. Również tu mamy najlepszy na rynku procesor z modułem GPS – SiRF Atlas V. Taktowanie 600 MHz zostawia dotychczasowych konkurentów w tyle. Komunikacja bluetooth umożliwia szybką transmisję danych, a także sparowanie z telefonem.

System Windows CE to optymalny soft dla tej nawigacji. Czytnik kart micro SD radzi sobie z nośnikami o pojemności do 32 GB, więc bez kłopotu możemy cieszyć się ulubioną muzyką i to w pokaźnej dawce. Ułatwi to dodatkowo transmiter FM. Ponownie nie wiemy, jak długo sprzęt będzie działał z naładowaną baterią. Przydadzą się szczegółowe testy, aby to ustalić. Znając jednak markę NavRoad, klienci będą zadowoleni.

Do wyboru są zestawy map dwojga rodzajów – od samego producenta, a także świetnie znaną i wysoko ocenianą AutoMapę. Na cenę znów wpływają mapy. Najtańsza opcja to koszt niespełna 600 złotych.

Zostaw komentarz

© 2020 Ranking nawigacji. Wszystkie prawa zastrzeżone.