4. Pentagram Nomad EVO 5.0

https://traffic.naviexpert.pl/remonty/kutno/ bada os nawigacja

Firma Pentagram znana jest z dostarczania dobrej jakości akcesoriów komputerowych, w tym kart WiFi oraz modułów bluetooth. Ma jednak sporo do powiedzenia także w zakresie nawigacji GPS, a model, który zwrócił naszą uwagę jest bardzo interesujący. Zalicza się do niższej półki cenowej, jednak dysponuje funkcjami, które są typowe dla urządzeń kilkukrotnie droższych. Takie rozwiązanie ma wszelkie szanse, aby przyjąć się na polskim rynku. Transmiter FM czy bluetooth to w tym przypadku truizm. Pod obudową sprzętu kryje się jeden z najlepszych w tej chwili procesorów SiRF Atlas V. Taktowanie w jego przypadku to aż 533 MHz, co w połączeniu z 2 GB pamięci robi spore wrażenie.

System operacyjny to Windows CE 6.0, co daje użytkownikom wiele dodatkowych możliwości. Świetna AutoMapa wybornie współpracuje z szybkim procesorem, dzięki czemu dokładność wytyczanych tras jest bardzo duża. Nie udało nam się ustalić, jak długo wyrób Pentagrama pracuje na baterii. Możliwe, że z uwagi na mocniejsze zasoby będzie on pobierał nieco więcej energii, ale sporo zależy od jakości zamontowanego akumulatora.

Jeśli szukamy nawigacji GPS o naprawdę konkretnych parametrach i zarazem atrakcyjnej cenie – to znakomity wybór. Spory ekran z 5 calami przekątnej zapewnia łatwy odczyt wszystkich wskazań. Z estetycznego punktu widzenia ładnie wygląda też prosta obudowa.

Zostaw komentarz

© 2020 Ranking nawigacji. Wszystkie prawa zastrzeżone.