6. TomTom Via LIVE 125

nawigacja iphone nawigacja dla bada

Jeśli zajmujemy się nawigacjami, nie mogło zabraknąć w rankingu nawigacji marki TomTom. Pod względem ceny jest to średnia półka, jednak stosunek kosztów do jakości wypada szalenie korzystnie. Trudno się więc dziwić, że produkty tej marki są chętnie wybierane przez kierowców w całej Europie. Jak na razie urządzenia TT nie są w pełni spolszczone, co może być problemem dla konsumentów nie znających angielskiego. Dlatego Polakom może być trudniej skorzystać z ciekawej funkcji komend głosowych. Trzeba mówić do nawigacji po angielsku – wówczas wszystko działa jak należy. Ekran robi dobre wrażenie – przekątna 5 cali i rozdzielczość 480×272 piksele.

Świetnym bonusem od producenta jest osiem bezpłatnych aktualizacji map w ciągu dwóch lat – rzadko kiedy klienci mogą liczyć na taki ukłon. Wynika on zapewne z faktu, że TomTom sam opracowuje i wydaje mapy, które potem trafiają do nawigacji. Oczywiście zasięg mapy to Polska i Europa. Również tutaj mamy bluetooth, czytnik kart micro SD, a także opcję wysyłania SMS-ów pisanych na dotykowym ekranie.

Opcjonalnie istnieje możliwość skorzystania z funkcji TMC. Na drogach zachodniej Europy możemy z kolei wypróbować bardzo podobny system HD Traffic. Interfejs jest prosty w obsłudze, a całość jest wykonana z dobrych materiałów. Nawigacja jest całkiem wydajna i pracuje po naładowaniu do dwóch godzin.

nawigacja pod androida nawigacja do iphona

Zostaw komentarz

© 2022 Ranking nawigacji. Wszystkie prawa zastrzeżone.