8. Modecom FreeWAY MX2

nawigacja na iphona Sony Ericson

Po raz kolejny daje o sobie znać polska marka, tym razem Modecom. Nawigacje z tej stajni są bardzo dobrze oceniane przez konsumentów. Także fachowe testy potwierdzają ich jakość. Należą one do wyraźnie tańszych, co z pewnością wpływa na popularność. W tym przypadku mamy do czynienia z całkiem funkcjonalnym modelem, wyposażonym w ekran o przekątnej 5 cali i znanej już rozdzielczości 480×272 piksele. Głównym walorem jest wydajny procesor SiRFatlas IV, który dokonuje ustaleń położenia na mapach w naprawdę szybkim tempie. Jego moc to aż 500 MHz, czyli sporo jak na nawigację GPS. Całe 2 GB pamięci to również solidna ilość.

Tak jak poprzednik w naszym zestawieniu, tak i Modecom posiada łączność bluetooth. Możemy dzięki niej wykorzystać nawigację jako zestaw głośnomówiący dla komórki, jak też połączyć się z siecią internet. Dzięki czujnikowi natężenia światła ekran automatycznie dostosowuje jasność i kontrast do nasłonecznienia i pory dnia. To naprawdę użyteczny „bajer”. Na duży plus zasługuje również zastosowanie na pokładzie systemu operacyjnego Windows CE. AutoMapa zapewnia prostą drogę do celu.

Szukając oszczędności można także kupić ten model bez map w pamięci – wówczas trzeba poszukać ich we własnym zakresie i zainstalować. Transmiter FM umili podróż wyselekcjonowaną muzyką, a czytnik kart SD pozwoli łatwo ją odtworzyć.

nawigacja na iphone 4 trak nawigacja Navi Expert

Zostaw komentarz

© 2022 Ranking nawigacji. Wszystkie prawa zastrzeżone.