9. Blow GPS50YBT

mapa europy nawigacja do blackberry

Kolejną stosunkowo niedrogą, a przy tym bardzo funkcjonalną propozycją, jest nawigacja marki Blow. Jak dotąd firma ta nie zdobyła w Polsce szczególnie dużego uznania, ale jej produkty są warte uwagi. Omawiany tu model ma na pokładzie szereg interesujących modułów, które pozwalają traktować go jako mobilne centrum rozrywki, a nie jedynie drogowy atlas. Ekran ma również 5 cali i taką samą rozdzielczość jak omówiony poprzednio GoClever.

Ciekawym rozwiązaniem jest funkcja transmitera FM, dzięki któremu można słuchać w samochodowym radiu ulubionej muzyki z MP3, nawet jeśli nasz odbiornik należy do starszej generacji. Wejście AV pozwala podłączyć do urządzenia kamerę cofania, a to już atrybut typowy głównie dla droższych nawigacji.

Blow zadbał także o komunikację bluetooth. Możemy zatem sparować nawigację z telefonem komórkowym lub innym sprzętem pracującym w tej technologii. Właśnie tą drogą nawigacja potrafi łączyć się z internetem, z którego pobiera dane niezbędne do działania usługi AM LiveDrive! Ponadto możemy również przeglądać strony internetowe czy odbierać pocztę elektroniczną. Taktowanie procesora to 468 MHz. Słabo wygląda pamięć – fabrycznie to zaledwie 128 MB.

Oprogramowanie to dobrze znana i ceniona AutoMapa (Polska, Europa). Inżynierowie skorzystali z mniej znanego odbiornika GPS – SiRFatlas III, jednak pracuje on bardzo dobrze. Jeśli chcemy wydać nieco mniej, istnieje możliwość kupna wersji bez preinstalowanych map.

nawigacja na iphone nawigacja samochodowa nokia Sprawdź, jak w Twoim mieście wygląda traffic aktualnie

Zostaw komentarz

© 2022 Ranking nawigacji. Wszystkie prawa zastrzeżone.